Vítáme vás "Vzákoutí

"Nabízíme ubytování,sportovní areál a občerstvení u Dalešické přehredy"

 

- Nabízíme levné ubytování u Dalečické přehrady.

- Možnost pořádaní sportovních soustředění všeho druhu.

- Ubytování dostupné i firmám v okolí JE Dukovany.

kontaktovat.

Turistická ubytovna "Vzákoutí" se nachází ve vesnici Hartvíkovice. Hartvíkovice čítají asi 500 obyvatel o rozloze ... V budově obecního úřadu se nachází pošta, obec nabízí služby Czech Point. Nejvýznamnější památkou v obci je kostel sv. Jiljí z ...stol.  V obci se dále nachází obchod se smíšeným zbožím.

 

www.hartvikovice.cz

Levné ubytování  Dalešická  přehrada, sportovní soustředění u Dalešické přehrady, ubytování Hartvíkovice. Ubytovna Hartvíkovice, ubytování v Hartvíkovicích ve sportovním areálu na břehu přehrady Dalešice. Levné ubytování u Náměště nad Oslavou, ubytování Kramolín, prostory pro rodinné oslavy na Vysočině či prostory pro akce Dukovany. Nabízíme též ubytování sportovců u Dalešické přehrady, ubytování pro firmy Dukovany, turistické ubytování či ubytování cykloturistů. 

Překrásná okolní příroda, přehradní nádrž Dalešice, řada značených turistických a cykloturistických tras, kulturní a historické památky v okolí. Zámek Náměšť nad Oslavou, přehrada Dalešice, Památník Kralické Bible, výletní loď Horácko a další.

Turistická ubytovna "Vzákoutí" je též vhodná pro ubytování rybářů u Dalešické přehrady, místo pro postavení stanů nebo posezení  u táboráku či zahradního grilování.